Про Фаворит Авто Вінниця

1 серпня 2013 19.00 в м Вінниця відбулося урочисте відкриття нового, концептуального автоцентру "Фаворит Авто Вінниця" - офіційного дилера Renault в Вінницькій області, розташований за адресою: м.Вінниця, вул. Свердлова, 89.
Згідно дилерської угоди, яка була підписана в липні 2011, дилерський центр "Фаворит Авто Вінниця" протягом двох років гідно представляє марку Renault в Вінницькій області. Основними напрямками діяльності офіційного дилера Renault є продаж автомобілів, а також їх професійне технічне і сервісне обслуговування.
На дилерський центр "Фаворит Авто Вінниця" покладається відповідальність за розвиток марки Renault в Вінницькій області, надання високої якості обслуговування клієнтам, збільшення регіональної частки ринку автомобілів марки Renault.
З моменту відкриття нового автосалону «Фаворит Авто Вінниця» для споживачів відкриваються ще більші можливості у виборі автомобіля і його обслуговування.
Новий автосалон отримав статус «3S концепт» (власний автосалон Showroom, наявність сервісної станції Service Shop і власний склад запасних частин Spare Parts Shop), загальною площею 1391,2 м2 оформлений відповідно до стандартів компанії Renault. На першому поверсі будівлі розміщені - зона відпочинку для клієнтів, зона експозиції автомобілів, а також зона передачі автомобіля клієнтові. В автосалоні представлений весь модельний ряд автомобілів Renault, дозволяє відвідувачам вибирати автомобіль на свій смак.
Дилерський центр "Фаворит Авто Вінниця" працює за високими стандартами якості обслуговування Renault.
Всі консультанти з продажу автоцентру пройшли спеціальне навчання, надане компанією «Рено Україна» в центрі навчання в Києві, вони завжди готові надати будь-які роз'яснення щодо умов кредитування або лізингу, допомогти у виборі страхової компанії і реєстрації придбаного автомобіля в органах ДАІ. Кожен бажаючий отримає можливість записатися на тест - драйв обраного автомобіля і скористатися послугою Трейд-ін.
Всі ціни на автомобілі зафіксовані в національній валюті і не залежать від коливань курсу гривні до євро або долара США. Клієнти зможуть скористатися кредитною пропозицією за програмою Renault Finance, де для покупців автомобілів Renault пропонується кредит на придбання автомобіля - 12 місяців з кредитною ставкою 0% річних.
Крім професійного підходу при купівлі автомобіля, кожен клієнт зможе отримати висококваліфіковане технічне обслуговування в сервісній станції «Фаворит Авто Вінниця».
Сервісна станція оснащена сучасною ремонтно - діагностичну базу, яка дозволить виявити і вирішити найскладніші проблеми Вашого автомобіля. На території сервісної зони розташовані 5 підйомників і 8 постів обслуговування, обладнаних сучасним високотехнологічним обладнанням.
Технічний персонал сервісної станції - це команда професійних механіків, які пройшли ретельний відбір і спеціальну підготовку в навчальному центрі Renault в Києві і Москві. Фахівці використовують тільки оригінальні матеріали і запчастини до автомобілів Renault. Вони забезпечать бездоганний стан Вашого автомобіля, а Ви зможете спостерігати за процесом через скляну стіну в клієнтській зоні відпочинку.
Крім того кожен клієнт може замовити додаткове обладнання на свій автомобіль, скориставшись широким вибором аксесуарів.

На відкритті були представлені дві нові моделі Renault: Dokker, Lodgy. Це стало родзинкою відкриття і приємною несподіванкою для відвідувачів.

Відкриття автосалону стало справжнім святом для жителів міста. Запрошені спеціальні гості з м Київ - шоу барабанщиків Rhythmmen і група НеАнгели. Всіх присутніх чекало багато сюрпризів, подарунків та святковий салют.